Apie mus

UAB „HOTA“ yra oficialus RAL GMBH ir NCS Colour AB atstovas Lietuvoje.

RAL GMBH yra RAL spalvų standarto gamintojas ir licencijų tiekėjas visame pasaulyje. Nuo 1927 metų Vokietijoje patvirtintas spalvų standartas padeda visoms pramonės šakoms, kur naudojami dažai, susikalbėti, naudojant tą patį spalvyno standartą, kur spalvos yra koduojamos skaičiais.

NCS Color AB įkurta 1979 metais ir šiuo metu yra nacionalinis spalvų standartas Norvegijoje, Ispanijoje, Pietų Afrikoje ir Švedijoje. 

Misija

Kartu su verslo partneriais tiekti aukščiausios kokybės statybos, dizaino ir architektūrinius sprendimus, kurie pranoksta klientų lūkesčius ir suteikia jų objektams pridėtinės vertės, kartu suteikiant jiems ilgaamžiškumo ir naujausiais statybos standartais grindžiamo patikimumo.

Vizija

Tapti aukščiausios kokybės medžiagų tiekėjais statybos, dizaino ir architektūriniams sprendimams, suteikiant pilną paslaugų grandį, bei tapti viena iš lyderiaujančių specializuotų statybos darbų operatore Lietuvoje.

Veiklos principai

Atsakingai žiūrime i kiekvieno kliento norą ir įsiklausydami siūlome tik kompetentingus ir ilgaamžius sprendimus. Nuolat tobuliname savo žinias dalyvaudami verslo partnerių organizuojamuose seminaruose. Esame atviri ir sąžiningi. Veikiame komandoje. Didžiausia vertybe įmonėje laikome savo komandos narius. Tikime jų galimybėmis. Kiekvienam klientui suteikiamas ypatingas dėmesys, todėl taupant jo brangų laiką sprendžiam kiekvieną kliento pageidavimą efektyviai ir greitai.